EN فا

درباره زلال آب صنعت

 

شرکت مهندسی زلال آب صنعت در سال 1385 فعالیت خود را منطبق با استانداردهای جهانی و با استفاده از فن­آوری های روز دنیا و بهره مندی از تجارب مدیران و کارشناسان در زمینه تصفیه آب، فاضلاب و پساب و ساخت سیستم­ های فیلتراسیون در این عرصه آغاز نمود.

این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه­اندازی و بهره­برداری تاسیسات تصفیه آب، فاضلاب و استحصال پساب تصفیه خانه ، خدمات فنی و مهندسی خود را با هدف ارتقاء کیفیت خروجی تصفیه ­­خانه ها، تامین آب مورد نیاز صنایع، ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه و حفاظت از محیط زیست کشور عزیزمان ارائه می­دهد.

این شرکت با تکیه بر دانش فنی، تجربه صنعتی و توان فنی و مهندسی و استفاده از نرم افزارهای طراحی، در بیشتر نقاط کشور پروژه­های متعددی را طراحی و اجرا نموده است.

عمده فعالیت شرکت مهندسی زلال آب صنعت طراحی و ساخت دستگاه­های آب شیرین کن صنعتی و تاسیسات جانبی مربوطه و با هدف جلب رضایت مصرف کنندگان و ارتقاء و بهبود کیفی آب تولیدی مورد نیاز واحدهای صنعتی است. بیست سال فعالیت تخصصی مداوم در زمینه تکنولوژی­ های غشایی توسط کارشناسان مجرب، توانمندی و موفقیت این شرکت را در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه ­اندازی دستگاه هایی با ظرفیت های بالا و مطابق با استانداردهای جهانی به همراه داشته است.

 

زلال آب صنعت